Komplexné riešenia na mieru   Komplexné riešenia
na mieru
Bezplatné zameranie a poradenstvo   Zameranie
a poradenstvo
Vytvorenie grafického návrhu   Vytvorenie grafického
návrhu
revolution   Spoločný výber
materiálov

Vstavané skrine

Vstavané skrine majú o mnoho väčší vnútorný priestor ako samostatne stojacie skrine. Dajú sa postaviť od stropu po podlahu a od steny po stenu. Pred sebou nepotrebujú takmer žiadny priestor pre otváranie. Môžu byť viacúčelové, môžu vypĺňať priestor, ktorý bol doteraz nevyužiteľný. V prípade potreby zmeny dizajnu, alebo zmeny módnosti, či iného nábytku v miestnosti nie je potrebné kupovať celú skriňu novú. Stačí zmeniť dizajn dverí.

Vstavané skrine musia ladiť s interiérom, priestorom a ostatným nábytkom v miestnosti.

Vstavané skrine PopradVstavané skrine PopradVstavané skrine PopradVstavané skrine Poprad

Vyrábame vstavané skrine na mieru. Takto dokážeme zabezpečiť účelnosť a riešiť problémy aj s nedostatkom priestoru. Vstavané skrine vieme vyrobiť aj pre atypické priestory (schodiská, povaly, pivničné priestory, priestory pod schodmi, miestnosti so šikmými strechami, ...)

Na vstavaný skriniach nepodceňujeme žiadny komponent, uvedomujeme si, že dôležitými sú ako dvere, tak mechanizmy, ale aj vnútorné vybavenie—policový systém. Pri návrhu používame veľkorysú kreativitu, ktorou dokážeme prirodzene vyvážiť atmosféru priestoru. Striedaním kontrastných farieb a znižovaním výrazných tónov odbúravame emocionálne napätie interiéru.

Snažíme sa aby Vaše šatníkové skrine prispievali k útulnosti priestoru v ktorom budú umiestnené.

Vstavané skrine PopradVstavané skrine PopradVstavané skrine Popradimage403

Každý rok sa objavujú nové odtiene a materiály. Dizajnerské stvárnenia sa neustále menia a podliehajú módnosti. Najobľúbenejšou je prírodná dyha, k jej prednostiam patrí precízne spracovanie a prírodný rokmi sa nemeniaci charakter. Pri návrhu skrine Vám ukážeme vzorky materiálov vhodných pre Váš interiér a spolu vyberieme a navrhneme najvhodnejší spôsob kombinácie a celkového vzhľadu skrine.

Za dobrú cenu ponúkame kvalitný, na mieru vyrobený nábytok. Nábytok, u ktorého máte pri návrhu, výbere materiálov hlavné slovo Vy.