Komplexné riešenia na mieru   Komplexné riešenia
na mieru
Bezplatné zameranie a poradenstvo   Zameranie
a poradenstvo
Vytvorenie grafického návrhu   Vytvorenie grafického
návrhu
revolution   Spoločný výber
materiálov

Kuchyne na mieru

kuchyňa na mieru Popradkuchyňa na mieru Popradkuchyňa na mieru PopradZa niekoľko desaťročí prešla výroba kuchyne na mieru veľkými zmenami. Od plechového nábytku, cez nábytok celodrevený, až k nábytku modernému, z najnovších trendových materiálov. Okrem požiadaviek na kvalitu materiálov sa zmenili aj požiadavky na funkčnosť, úžitkovú hodnotu a trvácnosť.

Kuchyňa je dnes dominantou bytu. Často nie je samostatnou miestnosťou ako to bývalo, ale je súčasťou haly alebo denného priestoru domu, či bytu. Má za úlohu nielen vyplniť priestor a dotvoriť interiér, ale predovšetkým  plniť úžitkové požiadavky. Tie sú dnes zo strany užívateľa veľmi vysoké a dokážu ich splniť len tie najmodernejšie materiály.

Kuchyňa môže byť miestom, v ktorom sa majiteľ zdržiava niekoľko minút (príprava občerstvenia, rýchleho jedla), alebo miestom kde sa zdržiava niekoľko hodín (príprava jedla pre viacero osôb, zaváranie, pečenie, ...). Okrem toho kuchyňa musí byť projektovaná na rôzne účely (barový pult, fast food, malá pekáreň, miesto na kávičku s priateľmi, ...), a zároveň by mala vyjadrovať charakter a životný štýl majiteľa. Samozrejme netreba zabúdať na komfort a malé príjemnosti, ktoré môže kuchyňa majiteľovi ponúkať (automatické otváranie a zatváranie, automatické zásuvkové systémy, inteligentné výsuvné mechanizmy, bezúdržbové pracovné dosky, ...)

kuchyňa na mieru Poprad kuchyňa na mieru Popradkuchyňa na mieru Popradkuchyňa na mieru Poprad

Vyrábame kuchyne priamo na mieru k Vášmu interiéru tak, aby kuchyňa dotvárala priestor. Používame najkvalitnejšie materiály (od matných po vysokolesklé, od prírodných po rôznofarebné, od MDF dosiek až po kameninové pracovné dosky, ...). Používame len rokmi overené príslušenstvo ako sú kovania, výsuvné mechanizmy, pánty, závesy, ... aby sme vytvorili jeden dlho trvácny celok. Často krát pri výrobe používame kombinácie materiálov (sklo, hliník, mosadz, ...), čo zvýrazňuje trendovosť moderných kuchýň. Bežne používame neviditeľné osadenie pracovnej dosky, osadenie drezov pod pracovnú dosku, alebo nad pracovnú dosku, ...

Pre získanie viac informácií nás kedykoľvek kontaktujte. Navštívime Vás, prekonzultujeme všetky Vaše nároky a požiadavky na Vašu kuchyňu.
Naše skúseností Vám môžu byť nápomocné pri výbere materiálov, dizajnu, účelovosti a príslušenstva.