Komplexné riešenia na mieru   Komplexné riešenia
na mieru
Bezplatné zameranie a poradenstvo   Zameranie
a poradenstvo
Vytvorenie grafického návrhu   Vytvorenie grafického
návrhu
revolution   Spoločný výber
materiálov

Obývacie izby na mieru

Obývacia stena - vyrábame obývacie steny na mieru v Poprade niekoľko rokov. Zostavte si svoju obývaciu izbu, dennú izbu, alebo halu podľa svojich predstáv ! Vyrábame obývacie steny na mieru podľa Vašich požiadaviek, podľa Vašich predstáv z najmodernejších materiálov. Pri návrhu a výrobe vždy dbáme o to aby Váš obývací nábytok tvoril pokojnú a harmonickú atmosféru, ladil s priestorom a iným zariadením Vašej obývacej časti. Samozrejme nezabúdame na variabilitu a Vaše požiadavky, či nároky, ktoré tvoria nemenej dôležitú úlohu pri výrobe.Obývacia stena - vyrábame obývacie steny na mieru v Poprade niekoľko rokov. Zostavte si svoju obývaciu izbu, dennú izbu, alebo halu podľa svojich predstáv !

Obývacie izby na mieru PopradObývacie izby na mieru PopradObývacie izby na mieru Poprad

Vyrábame obývacie steny na mieru podľa Vašich požiadaviek, podľa Vašich predstáv z najmodernejších materiálov. Pri návrhu a výrobe vždy dbáme o to aby Váš obývací nábytok tvoril pokojnú a harmonickú atmosféru, ladil s priestorom a iným zariadením Vašej obývacej časti. Samozrejme nezabúdame na variabilitu a Vaše požiadavky, či nároky, ktoré tvoria nemenej dôležitú úlohu pri výrobe.

Obývacie steny dnes? Postačí Vám jednoduchá skrinka pod televízor?  Potrebujete jednoduché na stene pripevnené police? Páčia sa Vám nízke uzatvárateľné skrinky? Alebo skrinky s presklením? Jednoduché vitríny? Potrebujete sektorový nábytok? Obývací nábytok má v prvom rade vytvárať pocit harmonického domova, aby si každý z rodiny našiel v obývacej časti alebo dennej časti to svoje.

Obývacie izby na mieru PopradObývacie izby na mieru PopradObývacie izby na mieru Poprad

Vyrábame obývací nábytok z najkvalitnejších materiálov, ktorý dokáže nábytok udržať dlhodobo v dobrej kondícií aby nepodliehal slnečnému žiareniu, degeneráciou zvetrávaním, stratou kvality lesklého alebo matného povrchu , ... Neváhajte a ešte dnes nás kontaktujte ...

Máte záujem? Pošlite nám ešte dnes nezáväznú požiadavku o stretnutie. Za konzultáciu nič nedáte!