Komplexné riešenia na mieru   Komplexné riešenia
na mieru
Bezplatné zameranie a poradenstvo   Zameranie
a poradenstvo
Vytvorenie grafického návrhu   Vytvorenie grafického
návrhu
revolution   Spoločný výber
materiálov

Police

Najžiadanejší nábytok našich zákazníkov – poličky, police, ...

Poličky, police, ... najrozšírenejší a najžiadanejší nábytok našich zákazníkov. Police dokážu pridať veľké množstvo úložného priestoru, vyplniť aj to najskrytejšie miesto v každom druhu miestností (detské izby, kuchyne, obývacie priestory, kancelárie, povaly, pivnice, chodby, schodiská, ...). Snáď ani neexistuje priestor pre ktorý sme nevyrábali police alebo poličky. 

Police na mieru PopradPolice na mieru PopradPolice na mieru PopradPolice na mieru Poprad

Máte kopec vecí, ktoré neviete kam uložiť? Máte voľný nevyužitý roh miestností? Máte staré, poloprázdne skrine? Máte vstavané skrine ale nie ste spokojný s ich priestorom? Máte v kuchyni vecí ktoré neviete uložiť? Nemáte kam položiť telefón? Nemáte kam dať knihy? A čo s kvetmi? Deti majú stále viac hračiek? Máte nevyužitý priestor pod schodmi? Riešením môžu byť police a poličky.

Police na mieru PopradPolice na mieru PopradPolice na mieru PopradPolice na mieru Poprad

Používame moderné materiály, ktoré sú veľmi odolné a trvácne. U políc sú dôležité skryté spoje jednotlivých častí, pevnosť, ľahká údržba a kvalita materiálu. Ani taký druh nábytku akým sú police nepodceňujeme, pretože vieme, že vytvára doriešenie celkového vzhľadu interiéru a neraz patrí k čerešničkám interiérového dizajnu. Preverte našu kvalitu práce aj Vy!